Zasady płatności

Jak mogę opłacić zamówienie? 

Wszystkie płatności za zamówienia prosimy kierować na rachunek bankowy: 47 1050 1445 1000 0090 8106 5188. 

Tytułem przelewu należy zawsze podawać numer zamówienia lub numer faktury. Prosimy nie stosować dodatkowych dopisków (np. podając nazwę produktu), ponieważ płatności są księgowane automatycznie po ww. numerach. Dodatkowo, później również i Państwu szybciej będzie odszukać i powiązać płatności z zamówieniami. 

UWAGA! Nieprawidłowe tytułowanie może opóźnić realizację Państwa zamówień nawet do 2 dni roboczych, ponieważ operator ręcznie będzie zmuszony połączyć Państwa płatność z zamówieniem. 

Jak mogę uzyskać kredyt kupiecki / odroczony termin płatności? 

W tym celu należy kontaktować się bezpośrednio ze swoim opiekunem handlowym uzgodnić szczegóły współpracy. 

Wystawiana jest wtedy jedna zbiorcza faktura do kilku zamówień i robią Państwo przelew wpisując w tytule numer faktury. 

Jak wyglądają płatności bez kredytu kupieckiego / odroczonej płatności?

Należy wtedy dokonać przelewu podając w tytule numer zamówienia. Potwierdzenie przelewu należy dodać jako załącznik do zamówienia. Zdecydowanie przyspieszy to realizację Państwa zamówienia i nie będą musieli Państwo czekać, aż płatność zostanie zaksięgowane przez bank oraz polączona z zamówieniem przez nasz system (operacja może zająć do 2 dni roboczych). 

Nie mam kredytu kupieckiego / odroczonej płatności czy otrzymam fakturę zbiorczą? 

Tak. Istnieje możliwość wystawienia faktury zbiorczej w przypadku takich zamówień. Należy wcześniej skontaktować się i uzgodnić proces z opiekunem handlowym. 

UWAGA! Prosimy pilnować terminów płatności. Nasz system będzie przypominał o nieuregulowanych płatnościach, zablokuje możliwość składania nowych zamówień oraz może wstrzymać realizację pozostałych.  W przypadku odroczonych terminów płatności, aby nie odkładać płatności “na ostatnią chwilę”.  Przelew należy wykonać z wyprzedzeniem, aby nie doszło do zatrzymania realizacji zamówień na czas zaksięgowania wpłaty. 

Zwracamy więc uwagę, aby  aby monitorować płatności, aby nie doszło do opóźnień w realizacji Państwa zamówień. Udostępniony przez nas kokpit menedżerski pozwala Państwu śledzić status płatności. 

Widok dla zamówień nierozliczonych: