o nas

Dropcom – pierwsza polska hurtownia dropshipping 

Dropcom to wielobranżowa hurtownia internetowa specjalizująca się wyłącznie w obsłudze dropshipping. Prowadzona jest przez spółkę Kamai.pl, która od 20 lat zajmuje się sprzedażą hurtową, jak szeroko rozumianym doradztwem biznesowym.

W swojej ofercie posiadamy produkty z kategorii dom, ogród oraz kemping. Wszystkie produkty są oryginalne, fabrycznie zapakowane, objęte gwarancją i pomocą przeszkolonego serwisu. Stawiamy na jakość i specjalizujemy się w dystrybucji polskich i europejskich producentów. 

Jesteśmy zgranym i otwartym na współpracę zespołem, który od lat kocha to, co robi. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu:

Mail: kontakt@dropcom.pl 

telefon: 12 306 70 19

Więcej informacji handlowych znajdą Państwo tutaj: zasady współpracy

Dropcom.pl – to nowoczesny system do zamówień  dropshippingowych, w ramach którego otrzymują Państwo dostęp do:

Nowoczesna platforma zakupowa

We współpracy z Państwem i w oparciu o liczne opinie przygotowaliśmy dedykowany pod dropshipping system do składania zamówień. 

Nasza platforma umożliwi Państwu m.in. 

Instrukcję obsługi znajdą Państwo pod adresem: instrukcja platformy zakupowej 

Po dokonaniu rejestracji https://dropcom.pl/rejestracja do 24h skontaktuje się z Państwem opiekun handlowy, który przekaże Państwu dedykowane dane do logowania do platformy zakupowej. 

W obrębie naszych usług będą Państwo:

Aplikację do generowania plików XML/CSV/PDF/Excel

Przygotowana przez nas aplikacja do generowania plików umożliwia Państwu tworzenie własnych, gdzie mogą Państwo m.in.

Instrukcję obsługi aplikacji znajdą Państwo tutaj: instrukcja generowania plików 

API do przekazywania zamówień

Udostępniamy dla Państwa API, które pozwoli przekazywać Państwu zamówienia bezpośrednio z Państwa sklepu internetowego do naszego systemu magazynowo-księgowego. Następnie my zwracamy informację o statusie i stopniu realizacji zamówień, co automatycznie aktualizuje informacje dla Państwa klientów. 

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj: Dropcom.pl API

Dropcom.pl – szybka dystrybucja Twoich produktów 

Jesteś producentem i szukasz dystrybutora, który szybko wprowadzi Twój produkt do ecommerce? Zapraszamy do kontaktu: Kamai.pl