Jak przebiega proces rejestracji?

KROK 1 Rejstracja konta partnera dropshipping 

W tym celu należy przejść na stronę https://dropcom.pl/rejestracja , a następnie wybrać i/lub uzupełnić wszystkie pojawiające się pola. 

Formularz rejestracyjny - podaj dane

Wprowadzając poprawny NIP firmy i klikając w przycisk “pobierz dane z GUS” większość pól powinna uzupełnić się sama, jeżeli jakieś pozostanie puste należy je uzupełnić ręcznie. 

WAŻNE! Formularz rejestracji nie przejdzie poprawnej walidacji, jeżeli nie dodadzą Państwo dokumentów potwierdzających prowadzanie przez Państwa działalności gospodarczej. 

UWAGA! Jeżeli prowadzą Państwo sprzedaż w ramach inkubatorów lub fundacji wspierania przedsiębiorczości to prosimy zgłosić się bezpośrednio do nas w celu rejestracji konta – kontakt@dropcom.pl

Formularz rejestracyjny - dołącz dokumenty

KROK 2 Mail potwierdzający poprawne uzupełnienie formularza

Jeżeli uzupełnią Państwo wszystkie pola oraz dodzą załącznik otrzymają Państwa automatycznie maila potwierdzajacego ten proces. W mailu znajdą Państwo wiele niezbędnych informacji odnośnie współpracy. 

WAŻNE!  Nie oznacza to jednak, że konto zostało zaakceptowane. W tym momencie analizujemy Państwa zgłoszenie i odezwiemy się w ciągu 24h przekazując Państwu dostęp do platformy zakupowej i dopiero od tego momentu mogą Państwo składać u nas zamówienia.

W tym momencie mogą Państwo już:

KROK 3 Akceptacja Państwa zgłoszenia

Do 24h od poprawnej rejestracji skontaktuje się z Państwem opiekun handlowy, który przekażę dane do logowania do platformy zakupowej – www.platforma.dropcom.pl   

Po otrzymaniu danych dostepowych do www.platforma.dropcom.pl  mogą Państwo składać u nas zamówienia. Więcej informacji, jak przebiega ten proces znajdą Państwo pod adresem: jak składać zamówienia?

UWAGA! Do Dropcom.pl logują się Państwo przy pomocy adresu email oraz hasła podanego przy rejestracji. Tak samo do aplikacji: https://generator.dropcom.pl oraz https://bridge.dropcom.pl Osobne dane otrzymują Państwo do składania zamówień i są one nadawane ręcznie przez opiekuna handlowego i indywidualnie do Państwa wysyłane. 

KROK 4 Logowanie do platformy zakupowej

Opiekun handlowy przekażę Państwu login i hasło oraz niezbędne wskazówki odnośnie współpracy. Loginem jest nasz wewnętrzny numer partnera biznesowego, który wygenerowaliśmy Państwu podczas procesu weryfikacyjnego.   

Po otrzymaniu danych do www.platforma.dropcom.pl mogą Państwo się zalogować i składać zamówienia. 

Jak poruszać się po platformie zakupowej znajdą Państwo pod adresem: dropcom.pl/jak-poruszac-sie-po-platformie-zakupowej-dropcom-pl

Jak składać zamówienia znajdą Państwo pod adresem: dropcom.pl/jak-skladac-zamowienia

Chcą się Państwo dowiedzieć, jak przyspieszyć realizację Państwa zamówień? Informację znajdą Państwo tutaj: dropcom.pl/jak-mozna-przyspieszyc-realizacje-zamowienia